NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA NAUKI DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY!

Szanowni Państwo,
pragniemy z dumą poinformować, iż od lipca, w Gabinecie Dietetycznym będzie można wykonać precyzyjny TEST DNA Genodiet!!

Człowiek rodzi się z zespołem genów; jedne z nich warunkują podatność na choroby, a inne przed nimi chronią. Sztuka polega na tym, by pobudzać te drugie. Teraz jest to możliwe dzięki testom GENODIET i ich interpretacji wykonanej przez specjalistów. Genodiet to narzędzie pozwalające stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy i ułożyć zdrową dietę na podstawie różnorodnych informacji zapisanych w naszym kodzie genetycznym, a także dzięki analizie wzajemnego wpływu genów na siebie. Kod ten oraz relacje genów są unikalne dla każdego człowieka.
Mamy coraz większy wpływ na programowanie zdrowia, tempo starzenia oraz poczucie życiowego komfortu. Poszukując cennej wiedzy o własnym organizmie warto zdecydować się więc na testy genetyczne, służące m.in. identyfikacji typu metabolicznego. Ich wynikiem są konkretne analizy, wytyczne, które przełożone na język codziennego jadłospisu owocują korzyściami dla zdrowia. Przynoszą m.in. odpowiedź jak powinna być komponowana indywidualna genodieta – przyczyniająca się m.in. do zapobiegania chorobom cywilizacyjnym oraz do uzyskania i utrzymania optymalnej sylwetki.